Pratite najnovije aktualnosti koje se tiču rada Udruge:

 • Uspješno provedene sve planirane i najavljene nove aktivnosti u Prstenu
  Zadnja sjednica proširenog Upravnog odbora prije ljetne stanke održana je 4. lipnja 2024. u prostorijama tvrtke Zubak Grupe u Sesvetama, a na njoj su, uz osvrt na uspješno provedene, najavljene …
 • Nastavlja se širenje Prstena
  Na početku sjednice Upravnog odbora, održane 23. travnja 2024. u dvorani Zubak Grupe u Sesvetama, članove je pozdravio  predsjednik Udruge Vjekoslav Bratić, a poseban pozdrav uputio je inicijatorima osnivanja podružnice …
 • Vodstvo Prstena s premijerom Plenkovićem u Vladi RH
  Povodom skorašnjeg Prstenova poslovnog foruma, predsjednik Vlade RH Andrej Plenković sa suradnicima primio je predstavnike Udruge Hrvata BiH Prsten, koje je predvodio predsjednik Prstena Vjekoslav Bratić. Sastanku održanom 29. ožujka …
 • Osnovan Klub zdravstvenih djelatnika Udruge Prsten
  Osnivačka skupština Kluba zdravstvenih djelatnika Udruge Hrvata BiH Prsten održana je 21. ožujka 2024., u nazočnosti predstavnika vodstva i brojnih članova Udruge. Prsten je postao bogatiji za još jedan klub …
 • Izvještajno-izborna skupština Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata Prsten
  Stanić na čelu Prstena, u fokusu ekonomsko jačanje Hrvata u BiH Svjetlan Stanić dobio je potporu za još jedan mandat na čelu Udruge koja okuplja gospodarstvenike iz svih krajeva naseljenih …
 • Izaslanstvo Udruge Prsten u Veleposlanstvu BiH u Zagrebu
  Na poziv veleposlanice BiH u Republici Hrvatskoj Elme Kovačević-Bajtal, u Veleposlanstvu BiH u Zagrebu 7. ožujka 2024. održan je sastanak s izaslanstvom Udruge Hrvata BiH Prsten, koje je predvodio predsjednik …
 • Sve veći broj članova, reorganizacija i promišljanja o budućnosti Prstena
  Na sjednici Upravnog odbora Udruge Prsten, održanoj 20. veljače 2024., ključne teme bile su reorganizacija i širenje te budućnost Prstena, o kojoj se intenzivno promišlja i osmišljava strategija kako u …
 • Predsjedništvo Udruge održalo sjednicu u Čepinu
  Na poziv počasnog predsjednika Udruge i predsjednika Upravnog vijeća Zaklade Prsten Marka Pipunića, Predsjedništvo Upravnog odbora održalo je 19. siječnja 2024. sjednicu u Čepinu. U novootvorenom hotelu Materra okupilo se …
 • Predsjedništvo UO-a o reorganizaciji rada i ustroja Udruge te provedenim i planiranim aktivnostima
  Druga sjednica Predsjedništva Upravnog odbora u novom sazivu održana je 21. studenog 2023. u Središnjem uredu Udruge u Zagrebu. Na početku sjednice sve nazočne pozdravio je predsjednik Udruge Vjekoslav Bratić, …
 • Održana konstituirajuća sjednica Upravnog odbora
  Nakon što je prošlog mjeseca izabrano novo vodstvo Udruge Prsten,  konstituirajuća sjednica novoizabranog Upravnog odbora održana je 7. studenog u prostorijama tvrtke Zubak Grupa u Sesvetama. Na sjednici su imenovani …
 • Izabrano novo vodstvo Udruge Hrvata BiH Prsten
  Jednoglasnim usvajanjem svih prijedloga i kandidata te izborom novog vodstva Udruge Prsten, koje će u razdoblju 2023. – 25. predvoditi novoizabrani predsjednik Vjekoslav Bratić, Prsten je i na djelu pokazao …
 • Održana zadnja sjednica Upravnog odbora u ovom sazivu
  Zadnja sjednica Upravnog odbora u ovom sazivu održana je 26. rujna 2023. u prostorijama Zubak Grupe u Sesvetama, a glavna tema bila je organizacija i priprema Izborne skupštine, koja će …
 • Prsten u RH i BiH – Snaga zajedništva na djelu
  Zajednička sjednica proširenog Predsjedništva Upravnog odbora Udruge Hrvata BiH Prsten i Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata Prsten održana je u Središnjem uredu u Zagrebu 20. lipnja 2023., a predstavnici sestrinskih udruga sastali …
 • Pripreme za Humanitarni koncert u završnoj fazi
  U Središnjem uredu Udruge Prsten 6. lipnja 2023. održana je sjednica Predsjedništva Upravnog odbora, na kojoj su nazočni, uz pregled provedenih i planiranih aktivnosti, raspravili aktualne teme i predstojeća događanja. …
 • Varaždinska podružnica Prstena izabrala novo vodstvo
  Podružnica Udruge Prsten Varaždinske županije održala je 12. svibnja 2023. u Društvenom domu Turčin redovitu Izvještajnu i Izbornu skupštinu, na kojoj je izabrano novo vodstvo na dvogodišnji mandat.  Za predsjednika Podružnice izabran …
 • Upravni odbor o provedenim i planiranim aktivnostima Udruge
  Sjednica proširenog Upravnog odbora održana je 9. svibnja 2023. u prostorijama tvrtke Zubak Grupa u Sesvetama, a nazočne članove pozdravio je predsjednik Udruge Prsten Pavo Zubak. Financijska izvješća Udruge i Zaklade …
 • Tradicionalne aktivnosti, uz prijedloge novih iskoraka
  U Središnjem uredu Udruge Prsten 28. ožujka 2023. održana je sjednica Predsjedništva Upravnog odbora. Predsjednik Udruge Pavo Zubak pozdravio je nazočne najavivši teme koje su bile na dnevnom redu. Informacije …
 • Prva ovogodišnja sjednica proširenog Upravnog odbora
  Prva ovogodišnja sjednica proširenog Upravnog odbora održana je 21. veljače 2023. u prostorijama tvrtke Zubak Grupa d. o. o. u Sesvetama, a na početku sjednice nazočne je pozdravio predsjednik Udruge Pavo …
 • U novu godinu s novim planovima
  Prva ovogodišnja sjednica proširenog Predsjedništva Upravnog odbora Udruge Prsten održana je 24. siječnja 2023. u Središnjem uredu u Zagrebu. Na početku sjednice nazočne je pozdravio predsjednik Udruge Pavo Zubak, izrazivši uvjerenje kako su svi …
 • Predstavnici Prstena na Božićnom prijmu u Banjoj Luci
  Novoizabrani potpredsjednik Republike Srpske iz reda hrvatskog naroda Davor Pranjić organizirao je tradicionalni Božićni prijam u Banjoj Luci, kojem su nazočili visoki uzvanici iz BiH i RH, a uz njih …
 • Prstenov poslovni forum Zagreb 2022
  Udruga Hrvata BiH Prsten u sedamnaestoj godini djelovanja organizirala je Poslovni forum pod nazivom Energetika u Republici Hrvatskoj do 2027., koji je održan 27. listopada u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici …
 • Prstenovci uskoro povezani novom aplikacijom, a u pripremi i nova mrežna stranica Prstena
  Peta ovogodišnja sjednica Upravnog odbora održana je 11. listopada 2022. u prostorijama Zubak Grupe u Sesvetama, a uz brojne aktivnosti od prošle sjednice najavljena su najvažnija događanja koja će se …
 • Nakon uspješnog koncerta, najavljen niz novih aktivnosti Prstena
  Proteklo razdoblje obilježila je organizacija iznimno uspješnog humanitarnog koncerta kojim je prikupljeno oko 250 000 kuna za Prstenove stipendiste, a u planu je i Prstenov poslovni forum s aktualnom temom …
 • Održana treća sjednica Upravnog odbora
  Sve je spremno za humanitarni koncert Zaklade Prsten u Rijeci Na koncertu Prsten za budućnost nastupaju Željko Bebek, Dražen Žerić Žera, Neno Belan i Fiumensi, Mario Lipovšek Battifiaca, Martina Majerle, …
 • Održana treća ovogodišnja sjednica Predsjedništva
  U Središnjem uredu Udruge Prsten 22. ožujka 2022. održana je sjednica Predsjedništva Upravnog odbora na kojoj su nazočni, uz pregled provedenih i planiranih aktivnosti, raspravili aktualne teme i predstojeća događanja. …
 • Udruga Prsten od sada i na Instagramu!
  Kao što je na sjednici Upravnog odbora održanom u veljači najavljeno, Udruga Prsten započela je svoju aktivnost na Instagramu. Sekcija Foruma mladih zadužena za društvene mreže otvorila je Prstenov korisnički …
 • Izabrano novo vodstvo Podružnice Primorsko-goranske županije
  Izvještajno-izborna skupština Podružnice Primorsko-goranske županije održana je 17. prosinca 2021. u Domu hrvatskih branitelja u Viškovu. Za novog predsjednika Podružnice jednoglasno je izabran Krunoslav Kapetanović. Njegova zamjenica bit će Ana …
 • Održana prva ovogodišnja sjednica Upravnog odbora
  Prsten uskoro na Instagramu Potrebno je poboljšati komunikaciju s članstvom i vidljivost Prstena u javnosti te modernizirati mrežnu stranicu i aktivirati se na društvenim mrežama kako bismo se prilagodili aktualnim …
 • Konstituirajuća sjednica novoizabranog Upravnog odbora
  Nakon što su na Izbornoj skupštini izabrani članovi tijela upravljanja Udruge Prsten, 9. studenog 2021. održana je konstituirajuća sjednica Upravnog odbora na kojoj su imenovani članovi Predsjedništva UO-a i dopredsjednici Udruge. …
 • Pavi Zubaku povjeren još jedan mandat na čelu Prstena
  Udruga Hrvata BiH Prsten održala je 23. listopada 2021. u Zagrebu Izbornu skupštinu na kojoj je za predsjednika Udruge ponovno izabran Pavo Zubak, koji je na čelu Prstena u RH od …
 • Prsten za Petrinju
  Čelnici Prstena u RH i BiH uručili su ček od 450 000 kuna, a sredstva koja su članovi Prstena prikupili za pomoć području stradalom u potresu namijenjena su za opremanje …
 • Most Svilaj povezuje Hrvatsku i BiH
  “Otvaramo još jedan most koji nas spaja, još jednu poveznicu između Hrvatske i Bosne i Hercegovine, ali i poveznicu između Europske unije i Bosne i Hercegovine,” poručio je premijer Plenković …
 • Posljednja sjednica Upravnog odbora uoči Izborne skupštine
  Treća ovogodišnja sjednica Upravnog odbora Udruge Hrvata BiH Prsten održana je 28. rujna 2021. u prostorijama tvrtke AutoZubak u Sesvetama. Bila je to ujedno posljednja sjednica Upravnog odbora u ovom …
 • Predsjedništvo Udruge u pripremama sjednice Upravnog odbora i Izborne skupštine
  U Središnjem uredu Udruge Prsten u Zagrebu 14. rujna 2021. održana je sjednica Predsjedništva Upravnog odbora. Predsjednik Udruge Pavo Zubak podnio je Izvješće o radu Udruge i članova Predsjedništva za razdoblje …