Više o nama i radu Ogranka

Vodstvo Ogranka Novi Zagreb:

Ivan Marčetapredsjednik Ogranka Novi Zagreb
Ivan Bulajazamjenik predsjednika Ogranka Novi Zagreb

Kontakt

e-mail:[email protected]

Najnovije vijesti iz Ogranka

  • Druženje prstenovaca u Ogranku Novi Zagreb
    Prstenov Ogranak Novi Zagreb organizirao je druženje članova i prijatelja Udruge Prsten 18. lipnja 2023. u prostorijama Mjesnog odbora Sveta Klara, gdje je u rujnu prošle godine održana i Osnivačka …
  • Prstenovci u Vukovaru na Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata
    Iako ih je kiša pratila cijelo vrijeme, povezani snagom zajedništva prstenovci su sudjelovali u tužnoj ali ponosnoj Koloni sjećanja te odali počast žrtvama Vukovara, a u mislima i molitvama s njima su …
  • Osnovan Ogranak Novi Zagreb Udruge Prsten
    Udruga Hrvata BiH Prsten bogatija je za još jedan ogranak – Novi Zagreb, a Osnivačka skupština održana je 14. rujna 2022. u Svetoj Klari. Tim povodom u prostorijama Mjesnog odbora …

Galerija