Više o nama i radu Ogranka

Ogranak Sveta Nedjelja, koji djeluje od 2016. godine, jedan je od najaktivnijh ogranaka u sastavu Udruge Prsten.

Okuplja 165 članova koji ponosno i s dobrom voljom sudjeluju u organizaciji događaja na koje smo u ogranku izrazito ponosni, Večer igre prstena i večer bosanskih pita događaji su kojima nastojimo očuvati našu baštinu.

Osim toga, paljenje 4. Adventske svijeće u Svetoj Nedelji te aktivno sudjelovanje tradicionalnoj Fišijadi u Rakitju samo su mali dio naših aktivnosti kojima smo kroz godinu posvećeni.

Ako ste u blizini Svete Nedelje, pozivamo vas da dođete na jednu od naših aktivnosti te provjerite kako je to biti članom našega Ogranka, a samim time vidjeti kako je to biti i članom Udruge Prsten.


Vodstvo Ogranka Sveta Nedelja

Pavo Ćorlukapredsjednik Ogranka Sveta Nedelja
Vera Redezamjenica predsjednika Ogranka Sveta Nedelja

Kontakt

e-mail:[email protected]

Najnovije vijesti iz Ogranka

 • Večer bosanskih pita prerasta u festival tradicije i običaja
  Večer bosanskih pita, tradicionalno godišnje događanje koje se održava u organizaciji Prstenova Ogranka Sveta Nedelja, okupila je 18. svibnja 2023. u prostorijama svetonedeljske Turističke zajednice brojne članove i prijatelje Prstena. … Read more
 • Prstenovci u Vukovaru na Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata
  Iako ih je kiša pratila cijelo vrijeme, povezani snagom zajedništva prstenovci su sudjelovali u tužnoj ali ponosnoj Koloni sjećanja te odali počast žrtvama Vukovara, a u mislima i molitvama s njima su … Read more
 • Večer bosanskih pita
  Tradicionalna Večer bosanskih pita u organizaciji Prstenova Ogranka Sveta Nedelja održana je 2. lipnja 2022. u prostorijama svetonedeljske Turističke zajednice. Okupili su se brojni članovi i prijatelji Prstena, a večer … Read more
 • Prsten ponovno na Svetonedeljskoj fišijadi
  Tradicionalna Svetonedeljska fišijada održana je 5. rujna 2021., a na 21. fišijadi sudjelovali su i predstavnici Uduge Hrvata BiH Prsten. U organizaciji Ogranka Sveta Nedelja, uz potporu Kluba žena i … Read more

Galerija

Slika će reći više od riječi pa pogledajte kako izgledaju naša druženja na koja ste uvijek vrlo rado pozvani!