Sveti Nikola za djecu Prstena

Bila je to prigoda za još jedno predblagdansko druženje u krugu Prstena, a uz slatke darove djeca su ponijela i lijepe uspomene, u nadi da će se družiti i dogodine

Povodom blagdana svetog Nikole, u Prstenu su se 7. prosinca 2022. ponovno okupili najmlađi kako bi zajedno dočekali svetog Nikolu koji im je donio prigodne darove.

U organizaciji Kluba žena, u Središnjem uredu Udruge u Zagrebu okupilo se desetero mališana u pratnji roditelja i baka, a i ovaj ih je put slatkišima razveselio Robert Čolić, predsjednik Foruma mladih, koji je vjerno utjelovio svetog Nikolu.

 

Okupljeni oko okićenog božićnog drvca koje su sami ukrasili, djeca različitih uzrasta dočekali su svetog Nikolu koji je popričao sa svakim od njih, a malene su posebno razveselile vrećice sa slatkišima.


Bila je to prigoda za još jedno predblagdansko druženje u krugu Prstena, a uz slatke darove djeca su ponijela i lijepe uspomene, u nadi da će se družiti i dogodine, baš kao i prije pandemije.