Sveti Nikola u Prstenu razveselio najmlađe

Na blagdan svetog Nikole, 6. prosinca, i ove godine u Prstenu su se okupili naši najmlađi, okitili su božićno drvce, bojili i crtali, s veseljem iščekujući svetog Nikolu, koji je stigao s punom vrećom darova


U organizaciji Kluba žena, u prostorijama Udruge u Zagrebu okupilo se desetak mališana u pratnji roditelja i baka, a svetog Nikolu utjelovio je Tonči Visković, koji se već u više navrata našao u toj ulozi.

Najprije je pozdravio svako dijete ponaosob, a onda ih je sve zajedno podsjetio zašto su se okupili baš u Udruzi Prsten. Potom je svima podijelio vrećice sa slatkišima, što ih je posebno razveselilo.

I ovo predblagdansko druženje u krugu Prstena proteklo je u veselom ozračju, a uz slatke darove djeca su, kao i uvijek kad se okupe u Prstenu oko svetog Nikole, ponijela i lijepe uspomene.

M. Trogrlić