Studenti iz BiH na tradicionalnom druženju u osječkoj Tvrđi

Druženje studenata iz Bosne i Hercegovine, koje se održava na početku akademske godine, održano je 26. listopada u Q-Clubu u osječkoj Tvrđi.


Party je humanitarnog karaktera, a sredstva prikupljena prodajom ulaznica namijenjena su za humanitarne aktivnosti koje provodi Forum mladih osječke podružnice.

Druženje je trajalo od kasnih večernjih pa se sve do ranih jutarnjih sati, a sa studentima podrijetlom iz BiH bili su i mnogi drugi osječki studenti, te je to bio jedan od najposjećenijih dosad organiziranih partyja.

“Za Forum mladih Podružnice Osječko-baranjske županije ova je aktivnost posebno značajna jer prije svega na zabavan način dolazi do mladih koji možda prije nisu znali za našu Udrugu, ali i pokazuje kako i studenti skromnim donacijama mogu pomoći potrebitima. Hvala svima koji su se odazvali,“ poručio je predsjednik osječkih forumaša Pejo Bosnić te najavio reprizu partyja pred kraj ove akademske godine.