Predsjedništvo Udruge u pripremama sjednice Upravnog odbora i Izborne skupštine

U Središnjem uredu Udruge Prsten u Zagrebu 14. rujna 2021. održana je sjednica Predsjedništva Upravnog odbora.

Predsjednik Udruge Pavo Zubak podnio je Izvješće o radu Udruge i članova Predsjedništva za razdoblje između dviju sjednica te ujedno naveo aktivnosti planirane do sljedeće sjednice Predsjedništva. Bilo je također riječi o načinu ulaganja sredstava prikupljenih za pomoć stradalima u potresu, kao i o dovršetku uređenja prostora Središnjeg ureda Udruge.

Glavna tema sjednice bila je priprema za održavanje sjednice Upravnog odbora, predviđene za 28. rujna, kao i priprema za organizaciju Izborne skupštine, koja se planira održati 16. listopada.

Članovi Predsjedništva predložili su kandidate za upravljačka tijela Udruge, koja bi trebala biti potvrđena na sjednici Upravnog odbora, a članovi će se birati na predstojećoj Izbornoj skupštini.