Podružnica PGŽ-a priprema jesenske aktivnosti

U prostorijama tvrtke NetCom d. o. o. 6. lipnja 2023. održana je 9. proširena sjednica Izvršnog odbora Podružnice Primorsko-goranske županije Udruge Prsten na kojoj se govorilo o aktualnim temama i idućim događajima.


Sjednicu je vodio predsjednik Podružnice Kruno Kapetanović, a među ostalim, razgovaralo se o sadržaju i detaljima postera koji će biti izloženi na 20 panoa postavljenih na riječkom Korzu i kojima bi se predstavio Prsten kroz rad Podružnice PGŽ-a, s posebnim naglaskom na prošlogodišnji Humanitarni koncert Zaklade Prsten.

Izložba će se održati od 11. do 17. listopada 2023., a dogovoreno je i  druženje Kluba poduzetnika i poslovnih partnera, koje je također u planu za ovu jesen, a točan termin definirat će se do iduće sjednice.

Usto, dogovoren je i sastanak s Upravom Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci o pridruživanju Prstena stručnoj konferenciji na jesen u Opatiji.