Druženje prstenovaca Podružnice Osijek i Ogranka Đakovo

U organizaciji Ogranka Đakovo članovi Udruge Prsten s područja Osječko-baranjske županije okupili su se 12. svibnja 2023. kod jezera Borovik, a zbog loših vremenskih uvjeta družili su se u istoimenom restoranu uz jezero.


Na svojevrsnom teambuildingu bili su brojni članovi Prstenove osječko-baranjske podružnice, a ideje za daljnji razvoj Podružnice razmjenjivali su članovi Izvršnog odbora, Kluba poduzetnika i Kluba žena te Foruma mladih.

Iako je tijekom cjelodnevnog izleta bila predviđena i šetnja u prirodi, kiša je poremetila planove, ali ne i druženje prstenovaca koji su se prilagodili uvjetima te umjesto uz jezero družili se u ugodnom ambijentu restorana Borik.

Tako su još jednom pokazali kako je za ostvarenje plana, osim dobre ideje, potrebna i snažna volja, a kad se zna da druženja u organizaciji Prstena uvijek jamče dobar provod u dobrom društvu, k tome uz domaće specijalitete, onda ni volje ne manjka.